Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вуличне стельове освітлення

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Стельові світильники - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Стельове зовнішнє освітлення для вашого будинку чи території


Шукаєте вуличний стельовий світильник, який можна розмістити над вхідними дверима або гаражем? Вам потрібно стельове зовнішнє освітлення для освітлення перголи? Всі стельові зовнішні світильники можна знайти в цій категорії. Ви можете вибрати між зовнішніми стельовими світильниками сучасного і класичного стилю. Ми також пропонуємо технічні світильники для кріплення на стелі, які будуть корисні, наприклад, у гаражі або майстерні.


Для стельового зовнішнього освітлення також важливе значення захисту IP, яке вказує на те, як світильник захищений від попадання рідких і твердих частинок. Щоб переглянути всі типи стельового зовнішнього освітлення, відвідайте категорію Зовнішнє освітлення.


На відміну від внутрішніх світильників, зовнішній стельовий світильник має ряд особливостей:


  • Міцність корпусу і плафона
  • Антикорозійні матеріали
  • Захист від вологи і пилу.
  • Стійкість до перепадів зовнішньої температури


Сьогодні існує багато типів стельових зовнішніх світильників: підвісні, накладні, вбудовані та інші. Підвісні світильники використовуються в альтанках, де немає стелі, на верандах, де можна наблизити джерело світла. Накладні зовнішні стельові світильники кріпляться безпосередньо до стелі або до кріплення на стіні. Вони міцніші ніж підвісні, оскільки жорстко кріпляться і на них не впливає вітер, не розгойдує як підвісні. Вбудовані зовнішні стельові світильники частіше всього використовуються у якості дизайнерської підсвітки. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати стельове зовнішнє освітлення на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i