Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Стельові світильники з датчиком

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові світильники з датчиком для вуличного освітлення


В останній час багато людей використовують стельові світильники з датчиком руху для вуличного освітлення та захисту території від зловмисників. Якщо злодії намагаються потрапити до території вашого будинку, світло вуличного стельового світильника відразу ж вмикається і таким чином відлякує людей. Ви зможете виглянути у вікну, побачивши ввімкнення світла та викликати поліцію. Завдяки такій функції зовнішні стельові світильники з датчиком широко використовують для освітлення магазинів, крамниць та інших закладів, де всередині є цінні речі.


Стельовий світильник з датчиком для вуличного освітлення має інфрачервоний елемент, який помічає виділення тепла від об’єкта і відразу ж спрацьовує світло. За способом живлення, стельові світильники з датчиком для зовнішнього освітлення можуть мати:


  • живлення від електромережі 220В;
  • працювати від звичайних батарейок;
  • використовувати акумулятори.


Стельові світильники з датчиком для вулиці мають моделі, які перешкоджають вмикання світла у світлий час доби.


Вуличні стельові світильники з датчиком руху, які мають таку функцію будуть коштувати дорожче, але вам буде більш комфортно з ними та ви зекономите кошти на рахунках по електроенергії. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете світильники на будь-який смак, а користуючись нашими регулярними знижками ви зможете купити стельові світильники з датчиком набагато вигідніше.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i