Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аудіотехніка

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Безпровідні та дротові навушники за доступною ціною


Навушники призначені для прослуховування звуку, тому вони можуть використовуватися в різноманітних сферах: для прослуховування музики в смартфоні або плеєрі, роботи, під час гри в комп'ютерні відеоігри, перегляду відео та ін. Розрізняють декілька типів навушників: дротові і бездротові. Дротові навушники не потребують джерела живлення, вони ніколи не розрядяться і завжди виручать в потрібну хвилину. Бездротові навушники - це сучасні, високотехнологічні моделі. В основі своєї роботи вони використовують технологію радіохвиль. Вони приєднуються до приладів, з яких користувач бажає послухати музику.


Безпровідні навушники мають невелику комп'ютерну мікросхему. Вони дуже продуктивні і зручні у використанні. Їх головна перевага - відсутність проводів. Безпровідникові навушники не займають багато місця в сумці або рюкзаку. Дуже добре підходять для занять спортом в тренажерному залі, для бігу і тривалих прогулянок. Bluetooth навушники бувають повнорозмірними, накладними, в внутрішньоканальними, а також у вигляді вкладишів.


Єдине, що необхідно робити - це вчасно заряджати навушники блютуз, щоб вони працювали і синхронізувалися з Вашим пристроєм. Ще одним видом зручних моделей є навушники з мікрофоном. У конструкції таких моделей є мікрофон, який дозволяє спілкуватися по телефону, при цьому звільнивши руки. Це дуже зручно при виконанні домашніх справ, прогулянках і іграх з дітьми. У каталозі інтернет-магазину є грамофони, які наділені функціями запису і відтворення.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i