Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
Купуйте за 3 500 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні прожектори

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED-прожектори для вуличного освітлення і промисловості


Світлодіодні прожектори незамінні для освітлення різних будівель, а також для роботи на вулиці в темряві. Лед прожектор має низьке споживання енергії, але водночас високу яскравість. Дуже популярний прожектор світлодіодний з датчиком. Якщо ви хочете подивитися на інші типи led прожекторів, які автоматично вмикаються та вимикаються, клацайте на вкладку світла з датчиком. Прожектори лед застосовують як освітлення для виробництв, цехів, стадіонів тощо. Для освітлення парків і вулиць використовують світлодіодні прожектори вуличного освітлення.


Світлодіодні прожектори бувають різними за умовами застосування, яскравістю та кольором світіння. Рекомендуємо звернути увагу ще на їх експлуатаційні характеристики. Лед прожектори економічні і відрізняються від традиційних ламп високим терміном служби, до 50000 годин. Прожектори здатні працювати в екстремальних умовах при температурі від -40 до +55 градусів. Led прожекторам не потрібно регулярне сервісне обслуговування та вони не чутливі до перепадів в електромережі. Корпус світлодіодних прожекторів має високу міцність і як правило, його не можливо викрасти.


Дуже популярний прожектор світлодіодний з датчиком. Якщо ви хочете подивитися на інші типи led прожекторів, які автоматично вмикаються та вимикаються, клацайте на вкладку світла з датчиком. Ціни на лед прожектори залежать від потужності. Якщо будете уважно слідкувати за нашими акціями, зможете купити прожектор по вигідній ціні.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.