Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні прожектори

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED-прожектори для вуличного освітлення і промисловості


Світлодіодні прожектори незамінні для освітлення різних будівель, а також для роботи на вулиці в темряві. Лед прожектор має низьке споживання енергії, але водночас високу яскравість. Дуже популярний прожектор світлодіодний з датчиком. Якщо ви хочете подивитися на інші типи led прожекторів, які автоматично вмикаються та вимикаються, клацайте на вкладку світла з датчиком. Прожектори лед застосовують як освітлення для виробництв, цехів, стадіонів тощо. Для освітлення парків і вулиць використовують світлодіодні прожектори вуличного освітлення.


Світлодіодні прожектори бувають різними за умовами застосування, яскравістю та кольором світіння. Рекомендуємо звернути увагу ще на їх експлуатаційні характеристики. Лед прожектори економічні і відрізняються від традиційних ламп високим терміном служби, до 50000 годин. Прожектори здатні працювати в екстремальних умовах при температурі від -40 до +55 градусів. Led прожекторам не потрібно регулярне сервісне обслуговування та вони не чутливі до перепадів в електромережі. Корпус світлодіодних прожекторів має високу міцність і як правило, його не можливо викрасти.


Дуже популярний прожектор світлодіодний з датчиком. Якщо ви хочете подивитися на інші типи led прожекторів, які автоматично вмикаються та вимикаються, клацайте на вкладку світла з датчиком. Ціни на лед прожектори залежать від потужності. Якщо будете уважно слідкувати за нашими акціями, зможете купити прожектор по вигідній ціні.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i