Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Датчики

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові датчики руху та зовнішні датчики руху


Чи часто ви ходите по будинку після настання темряви або по саду? Не хочете шукати перемикач світла щоразу, коли вночі ходите у туалет чи до холодильника? Тоді ви в потрібному місці, і ви можете вибрати з нашого асортименту світлових датчиків руху. Якщо встановити датчики руху для освітлення в потрібних місцях, завдяки датчику руху для охорони вони записуватимуть кожен ваш крок і загорятимуться кожного разу, коли ви ходите.


Багато датчиків руху для світла використовують PIR чіпи, які можуть реагувати на інфрачервоне випромінювання, що надходить від людського тіла. Завдяки цьому датчики PIR активуються і загоряються. Деякі датчики руху на світло використовують перемикач сутінків, який дозволяє їм автоматично загорятися саме в той момент, коли вам це найбільше потрібно, тобто після настання темряви. В останні роки датчики світла на рух стали дуже популярні. Зовнішні датчики руху давно перестали вважатися спеціальними пристроями чи предметами розкоші.


Розумний датчик руху став тим приладом, що дозволить вам економити кошти на електроенергії. Стельовий датчик руху є корисним приладом в процесі зовнішніх і внутрішніх установчих робіт. Це може бути монтаж освітлення на вулиці, в коморі, складських приміщеннях, коридорах. Датчик руху для підвісної стелі незамінний в тих місцях, де немає великого зіткнення людей, але потрібно часте включення світла.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i