Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Трансформатори напруги

Vendor 4
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні трансформатори напруги 12 та 24 Ватт


Трансформатор напруги - це різновид трансформаторів, які ще називають вимірювальним. Він використовується для відділення первинних цілей високого і понад високої напруги і цілей вимірювання. Також електричні трансформатори напруги використовуються для зниження високих напруг до рівня стандартних. Крім цього, трансформатор напруги 12 Вт може застосовуватися в електроустановках, що дозволяє ізолювати мало потужні вимірювальні прилади і заощадити на складному обладнані.


Від точності роботи трансформатора напруги 24 Вт залежить правильність комерційного обліку електроенергії, селективність протиаварійної автоматики. Трансформатор напруги 12 Ватт служить для живлення і синхронізації автоматики релейного захисту від коротких замикань. Залежно від призначення, трансформатори напруги 24 Ватт бувають одно- і трифазні, двох або трьох обмотувальні, з повітряною або масляною системою охолодження, для внутрішньої або зовнішньої установки.


Також існують LED трансформатори напруги, які економні в застосуванні. При покупці важливо враховувати кілька параметрів. Наприклад, якщо світлодіодний пристрій буде встановлюватися на вулиці, тоді світлодіодні трансформатори напруги повинні мати певний ступінь захисту, наприклад IP67. Такі прилади надійно захищені від вологи і пилу, а ризик короткого замикання мінімальний. LED електронний трансформатор напруги має потужність до 800 Вт. Моделі з плавним пуском мають збільшений термін експлуатації і здатні продовжити термін служби інших електронних приладів.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i