Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Подорожі

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Подорожі


З нами можна подорожувати без стресу. Обирайте потрібне в нашій категорії «Подорожі» та подорожуйте готовими до всього. Пропонуємо одразу декілька дорожніх адаптерів, тож чи подорожуєте ви до однієї країни чи одразу до кількох, ми порадимо вам як обрати відповідний адаптер. У разі, що навіть ви самі не знаєте, яку країну відвідаєте, вам підійде універсальний адаптер. Він служитиме вам всюди та завжди. 

 

Любите фіксувати найкращі моменти з подорожей та пригод? То чому б їх не зафіксувати одразу в найкращій якості? У нашій категорії знайдете декілька екшн-камер, які можна прикріпити на шоломи або спеціальні тримачі. Такі комплекти обладнані водонепроникним чохлом, тому їх можна без проблем використовувати під водою чи під дощем.

 

А що ж робити, якщо закінчиться енергія? На цьому розваги не закінчуються, адже ви матимете Powerbank і з легкістю підзарядите камеру чи будь-який інший пристрій.

Також не варто боятись темряви вночі. Не вагайтесь та вибирайте у нас серед багатої пропозиції ліхтарі чи налобні ліхтарі для кращого орієнтування в пітьмі.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.