Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Автомобільні аксесуари

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари для авто за вигідною ціною


Щоб ви нічого не пропустили навіть в дорозі, ознайомтеся з нашою пропозицією автомобільних аксесуарів. В даний час вам обов'язково знадобиться автомобільний зарядний пристрій, передавач або автомобільний FM-трансмітер або, можливо, касетний адаптер до автомобільної магнітоли. Справжнім винаходом, який ви оціните, є автомобільний очищувач повітря.


Щоб прикрасити сірі будні автомобіліста і розширити можливості транспортного засобу, іноді варто придбати якийсь модний аксесуар в автомобіль, типу бортового комп'ютера, відеореєстратора або автомагнітоли. Менш дорогі аксесуари для авто також здатні збільшити рівень комфорту при експлуатації машини і надати водієві впевненості на дорозі.


Всі аксесуари для автомобіля можна умовно розділити на чотири основні категорії:


  • світлообладнання – для більшого розпізнавання автомобіля іншими учасниками дорожнього руху;
  • засоби аварійної допомоги, що дозволяють швидко ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації, що створилася на дорозі;
  • автомобільні аксесуари, призначені для забезпечення безпеки людей (протитуманні дзеркала і дзеркала заднього виду, автокрісла для дітей);
  • аксесуари для авто, які забезпечують комфорт в салоні (килимки, сувеніри, сонцезахисні пристосування, попільнички, вішалки, підлокітники, автомобільні зарядні пристрої, кріплення, холодильники, вентилятори, пилососи).


Для тривалої поїздки за кордон, на природу чи на море може знадобитися багажник на дах, тент, туристична лопата, намет, мангал або гриль-решітка.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i