Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Садові світильники з датчиком на сонячній батареї

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Сонячні садові прожектори з датчиком


Садові світильники з датчиком на сонячній батареї – це відмінне рішення для освітлення дачі, прибудинкової території, вашого саду або тераси. Всюди де є земля, та ви хочете освітити це місце вночі. Сонячні садові світильники з датчиком легко встановлюються у землю, можна використовувати як для землі в саду, так і для освітлення території біля воріт чи літньої кухні, мангалу.


Принцип роботи садового освітлення з датчиком на сонячній батареї наступний: вам не потрібно копати землю, щоб тягнути кабелі для встановлення освітлення в саду, ніяких тяжких та небезпечних робіт. Все робиться досить легко. Потрібно лише встановити сонячне садове освітлення з датчиком в такому місці, де буде багато сонячного світла на протязі дня. Ввечері садові прожектори з датчиком на сонячній батареї будуть освітлювати тоді, коли ви будете проходити повз, або знаходитися в радіусі дії сенсора світильника.


Заряд акумулятора може тримати дуже довго, все залежить від погодних умов і як часто буде рух в зоні дії сонячного садового прожектора з датчиком. Зазвичай, його достатньо на 8 годин, на всю ніч. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багато різних садових ламп з датчиком на сонячній батареї за дійсно вигідною ціною. А якщо ви будете слідкувати за акціями та розпродажами на сайті, то зможете купити сонячні садові світильники з датчиком ще дешевше!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i