Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Сонячні лампи та світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники на сонячній батареї длязовнішнього використання


Освітлення на сонячній батареї – нова тенденція на ринку та екологічно чистий продукт. Сонячна панель на світильниках вдень збирає сонячне світло, яке перетворює в електрику, завдяки чому світильник потім світить вночі. Оскільки сонячна енергія безкоштовна, використовуючи вуличні світильники на сонячних батареях, ви заощадите на витратах електроенергії та зможете прикрасити свій сад різноманітними зовнішніми світильниками.


Конструкція садових світильників на сонячній батареї є водонепроникною, безпечною і не потребує професіонала для їхнього введення в експлуатацію. Наприклад, лампу на сонячній батареї можна легко установити, всього лише вставивши в ґрунт. Світильники на сонячній батареї популярні серед дітей, оскільки їх часто виготовляють у вигляді фігурок тварин або гномів. Також вуличні світильники або вуличні лампи на сонячній батареї можна використовувати як декор для вашого саду та прибудинкової території. Встановлюйте сонячні лампи для саду у вигляді домашніх улюбленців та потіште своїх дітей чи навіть собаку або кішку. Виробництво світильників на сонячній батареї постійно розвивається: наразі в асортименті ми маємо світильники з датчиком руху і світлодіодні світильники на сонячній батареї.


Виокремлюють декілька видів вуличних сонячних світильників: світильники на сонячній батареї та ліхтарі на сонячній батареї. Вуличне освітлення на сонячній батареї вирізняється характерною рисою – світильники мають розсіяне світло, а ліхтарі - вузьке та більш яскраве. Тому вибирайте пристрій, який вам більше до вподоби!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i