Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Димерні світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Димерне освітлення для вітальні та спальні


Не завжди потрібно, щоб світильник працював на повну потужність. Наприклад, якщо ви хочете відпочити у вітальні у кріслі, повністю засвічене світло може вам заважати. Тому деякі види освітлення можна приглушити, тобто зменшити їх інтенсивність. Димерна лампа – це освітлення з регулюванням. Димерний світильник плавно змінює яскравість світла.


Оскільки ви часто запитуєте, чи не можна затемнити вибраний вами товар, ми створили вкладку для регульованих світильників. Це додаткова економія електроенергії. Все тому, що димерний світильник, який буде вмикатися/вимикатися автоматично, завжди буде працювати в потрібний час, це зменшить витрати на електроенергію. Також в автоматичному диміруванні функція попередження завжди буде сигналізувати про включення і виключення, роблячи процеси плавними. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете знайти стельовi, настінні та підвісні світильники, димерні точкові світильники та димерні лампи.


Великою популярністю користуються димерні світильники і торшери - саме це для вітальні та спальні. А якщо ви з освітленням любите грати та експериментувати, то ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом димерних ламп розжарювання. Купуючи димерне освітлення, ви отримуєте не тільки симпатичний декоративний елемент свого інтер’єру, але і практичний пристрій для освітлення різних видів діяльності.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.