Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Торшери з димером

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Торшери з регулюванням яскравості за вигідною ціною


Торшери є прикрасою кожного інтер’єру. Крім того, димерні торшери є дуже функціональними пристроями для багатьох видів діяльності. Торшери з димером, інтенсивність світла яких можна змінювати за бажанням, можна використовувати в релаксаційних куточках віталень та спалень. Торшери з регулюванням яскравості також є чудовим рішенням для невеликого освітлення простору навколо телевізора. Для очей не підходить високий контраст між темним оточенням та світінням екрана.


Сам торшер з регульованою яскравістю розміщений прямо на шнурі або корпусі, а деякими моделями можно управляти дистанційно. До таких димерних торшерів навіть не потрібно фізично підходити - достатньо користуватися за допомогою Wi-Fi або Bluetooth, щоб задавати комфортні значення яскравості на відстані.


Торшери з димером в основному працюють від світлодіодних модулів, які потрібно часто міняти у порівнянні зі світлодіодними лампочками. Термін роботи та надійність світлодіодних торшерів в рази вище ніж у торшерах з лампами розжарювання, крім того вони менш габаритні. На таке світло активно переходять всі світові бренди освітлення - воно економічне, просте в роботі і дає найкращі характеристики світлового потоку. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua можливо купити димерні торшери за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i