Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вилки, розетки та роз’єми

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Електроматеріал для дому: вилки, розетки, патрони та інші товари


Сьогодні неможливо уявити життя без необхідних електроматеріалів. В цій категорії ми пропонуємо різноманітні електроприлади для правильної роботи освітлення у вашому домі. Найпоширеніші – це розетки, які розташовані в абсолютно кожній квартирі, нема квартир, де повністю відсутні розетки. Також ми продаємо вилки гумові та керамічні вилки з розеткою, які можна застосовувати як перехідник від одного типу роз’єму до іншого. Вилки пластмасові бувають ще з кнопкою-вимикачем, таким чином можна убезпечити себе від потенційної небезпеки.


Керамічні патрони – це необхідна річ, якщо вам потрібно замінити оригінальний патрон світильника, наприклад з ним щось трапилося. Зазвичай, з часом відбувається окислення патронів і вже час їх замінити. Зменшувачі до патрону дозволяють використовувати лампочки з різними цоколями, не треба міняти свій улюблений світильник, просто придбайте перехідник до патрону.


Бувають прямі і кутові штекери. Часто всі електроприлади мають прямі штекери, таким чином виробники заощаджують кошти на матеріалі і така конструкція простіша. Кутові штекери можуть знадобитися, якщо у вас маленьке приміщення та необхідно дотягнутися до розетки, яка розташована за шафою, прямий штекер буде гнутися і може пошкодитися. Кутові штекери – це рішення для подібної ситуації. Ще є з’єднувальні роз’єми за допомогою яких можна з’єднати різні дроти. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір різноманітних електроматеріалів, які знадобляться кожному господарю.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i