Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Респіраторні маски

Kategorie ochranné pomůcky
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Багаторазові захисні маски з клапаном


Вже понад рік захисні маски для обличчя є нормою в нашій країні. Також люди застосовують бактерицидну лампу (ще називають дезінфекційною), яка завдяки ультрафіолету й озону досягає стерилізації в приміщенні. Дезінфекційна лампа вбиває бактерії, кліщі та віруси. Респіраторні маски зараз часто використовують під час пандемії для захисту проти вірусу. Багаторазова маска для обличчя складається частіше з трьох або п’яти шарів.


У продажі ми маємо дешеві маски для обличчя, захисні рукавички та антигенні тести. Захисні рукавички слід використовувати всюди в громадських місцях таких як супермаркет чи громадський транспорт. Рукавички слід обирати за розміром, щоб вони не були завеликими або замалими. Антигенний тест призначений для швидкого виявлення коронавірусної інфекції. Для кращої безпеки в період пандемії радимо використовувати респіраторні маски N95 або п'ятишарові респіраторні маски з клапаном чи без клапана.

Як показує практика багаторазова маска з клапаном захищатиме набагато ефективніше, ніж респіратор медичний одношаровий. Ми бажаємо вам здоров’я, саме тому пропонуємо розглянути наш асортимент з дешевими масками для обличчя. Якщо сумніваєтеся, яку саме респіраторну маску варто придбати, ми рекомендуємо захисну маску з якомога більшою кількістю шарів. Так ви маєте більший шанс захистити своє здоров’я та ваших близьких.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.