Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Респіраторні маски

Kategorie ochranné pomůcky
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Багаторазові захисні маски з клапаном


Вже понад рік захисні маски для обличчя є нормою в нашій країні. Також люди застосовують бактерицидну лампу (ще називають дезінфекційною), яка завдяки ультрафіолету й озону досягає стерилізації в приміщенні. Дезінфекційна лампа вбиває бактерії, кліщі та віруси. Респіраторні маски зараз часто використовують під час пандемії для захисту проти вірусу. Багаторазова маска для обличчя складається частіше з трьох або п’яти шарів.


У продажі ми маємо дешеві маски для обличчя, захисні рукавички та антигенні тести. Захисні рукавички слід використовувати всюди в громадських місцях таких як супермаркет чи громадський транспорт. Рукавички слід обирати за розміром, щоб вони не були завеликими або замалими. Антигенний тест призначений для швидкого виявлення коронавірусної інфекції. Для кращої безпеки в період пандемії радимо використовувати респіраторні маски N95 або п'ятишарові респіраторні маски з клапаном чи без клапана.

Як показує практика багаторазова маска з клапаном захищатиме набагато ефективніше, ніж респіратор медичний одношаровий. Ми бажаємо вам здоров’я, саме тому пропонуємо розглянути наш асортимент з дешевими масками для обличчя. Якщо сумніваєтеся, яку саме респіраторну маску варто придбати, ми рекомендуємо захисну маску з якомога більшою кількістю шарів. Так ви маєте більший шанс захистити своє здоров’я та ваших близьких.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.