Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
Купуйте за 3 500 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Люмінесцентні трубки

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Люмінесцентні трубки - низьке споживання енергії та тривалий термін служби


Люмінесцентні – це газорозрядні джерела світла у вигляді запаяних з двох сторін трубок, зсередини покритих люмінофором. Завдяки невеликій вартості люмінесцентних трубок, вони є досить популярними серед споживачів. У нашому асортименті присутні різноманітні люмінесцентні трубки, наприклад, люмінесцентні трубки T8 і люмінесцентні трубки T5. Ці типи чудово підходять для більшості люмінесцентних світильників та призначені для заміни старих та вже неефективних люмінесцентних ламп. Люмінесцентні трубки в лампах використовуються у вбудованих стельових світильниках, підвісних люмінесцентних лампах та дизайнерських світильниках.


Низьке споживання енергії, тривалий термін служби та екологічність - ось як можна коротко схарактеризувати люмінесцентні лампи. Люмінесцентна чи також флуоресцентна лампа потребує лише близько п’ятої частини електроенергії, яку споживає класична лампочка. Завдяки низькому енергоспоживанню і тривалому терміну служби люмінесцентні лампи є екологічно чистими й придатними для вторинної переробки. У майбутньому люмінесцентні лампи повністю замінять класичні лампочки, що буде вагомим внеском у покращення стану навколишнього середовища. Крім того, у вартість кожної лампочки вже включений утилізаційний збір.


ККД люмінесцентних ламп досягає більше ніж 20 відсотків, тож порівнюючи зі звичайними лампами розжарювання, ви зможете зекономити на електроенергії. Враховуючи всі переваги люмінесцентних ламп варто зазначити, що вони мають один недолік – наявність ртуті в люмінесцентних трубках вимагає спеціальної утилізації пошкоджених ламп.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.