Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Люмінесцентні трубки T5

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні люмінесцентні лампи Т5


Люмінесцентні трубки T5 нарівні з традиційними лампами розжарювання можуть вважатися класикою освітлювальних приладів. Це можна стверджувати тому, що перша така лампа з'явилася в далекому 1938 році. Зараз сучасні флуоресцентні трубки Т5 представлені в найширшому асортименті. Вони відрізняються кольором, цоколем, потужністю, розмірами і т.п. Але вони мають загальні позитивні сторони. Світлодіодні люмінесцентні трубки Т5 економічні, мають меншу кількість ртуті в газовій суміші и пуско регулювальної апаратури.


Світлодіодні люмінесцентні лампи Т5 в більшості випадків підходять під стандартні поширені світильники. Вони призначені для заміни старих і вже неефективних ламп. Люмінесцентні трубки T5 Philips призначені для використання в різних сферах: житловому будинку, офісі, великих залах для конференцій, під'їздах, гаражах, лікарнях, супермаркетах. Люмінесцентні лампи Т5 Philips виробляються в строго заданому діаметрі. Це дозволяє точно підбирати лампу під власні потреби.


Люмінесцентні лампи Т5 Philips мають різну температуру, яка залежить від складу люмінофора. Моделі з теплим світінням - це моделі до 3500 К для житлових приміщень. Люмінесцентні трубки 5T з нейтральним світінням - це 4200 К для будь-яких кімнат, а з холодним світлом - до 6500 К для освітлення офісних приміщень. Флуоресцентні лампи Т5 допоможуть вам створити якісне освітлення та заощадити витрати! Замовляйте їх в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i