Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Подушки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Ортопедичні подушки для немовлят за доступною ціною


В нас є багатий вибір подушок для новонароджених. На що слід звернути увагу при виборі подушки для вашої маленької дитини? Найважливіше – це з якого матеріалу вона виготовлена. Обирайте ортопедичну подушку для немовлят з натурального матеріалу. Зазвичай для дитячих подушок використовують бавовну, іноді сатин, але він більше для декорування. Зверніть увагу що чим менше декору на подушках тим краще для дитини, менше шанс, що вона зможе щось з’їсти.


Ортопедичні подушки для дітей (новонароджених) - притримує шию і голову, під час сну. Сон дитини може займати 20 годин. Коли дитина ще дуже маленька, починаючи від немовляти до двух років – необхідність дитячої ортопедичної подушки безсумнівна. Але ортопедичні подушки для немовлят можуть бути ризикованою ідеєю. Виняток - діагноз кривошиї, пошкодження шийних хребців або родова травма.


У випадких, коли є якісь хвороби з шиєю та хребтом використання подушки для дітей до року - необхідно. Що стосується дітей старшого віку, після 2 років, можна сміливо використовувати ортопедичні подушки для дітей. Перед вибором ортопедичної подушки, бажано проконсультуватися з вашим лікарем. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір подушок для новонароджених та більш старших дітей за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i