Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитячі ліжечка

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дитячі ліжечка з бортиками


Краще готуватися до купівлі дитячого ліжка для вашого немовля завчасно. В перші місяці життя немовля перебуває в дитячому ліжечку більшість часу, тому так важливо купити якісне дитяче ліжко з бортиками. Дитяче ліжко з бортиками має бути абсолютно безпечним для здоров’я немовляти, тому повинно бути виготовлено з натуральних гіпоалергенних матеріалів. Дитячі ліжка з дерева мають бути без гострів кутів, які можуть привести до травматизму. Ще дитяче ліжко з бортиком має бути красивим та зручним для дитини.


Деякі дерев'яні дитячі ліжечка мають функцію заколисування, так буде простіше вкласти немовля спати, особливо якщо він дуже активний та не завжди хоче спати. Не треба заощаджувати кошти на дорожних дитячих ліжечках, кожна дитина народжується один раз в житті, можна купити якісний та гарний дитячий конверт для сну. Такі дитячі ліжечка знадобляться, коли ви за кермом їдете на прогулянку або з роботи. Дитячі ліжка з кожним роком лише вдосконалюються, тому радимо купляти діжка останніх моделей.


Радимо придбати дитяче ліжко з бортиками, з яким легше брати дитину на руки та класти назад. Деякі ліжка мають опускне дно. Коли дитина підросне, зі стінки можна зняти кілька прутів, щоб дитина могла сама залізти в ліжко, таким чином ваша дитина буде швидше розвиватися. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете дитячі ліжечка на будь-який смак та за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i