Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Димерні лампочки

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Димерні лампочки, яскравість яких можна регулювати


Бувають ситуації, коли ваш не потрібно щоб лампочки працювали на повну свою потужність і були занадто яскравими. Якщо ви хочете відпочити у спальні чи вітальні, яскраве світло вам може тільки заважати. В деяких видах лампочок можна зменшити яскравість світла. Димерна лампочка – це лампочка для світильника чи люстри, яскравість якої можна регулювати. Лампочка з регулятором яскравості плавно змінює яскравість світла в світильнику.


Димерні лампи допоможуть вам більше економити на електроенергії. Лампочка з регульованою яскравістю буде самостійно і автоматично включатися і виключатися, коли це необхідно і таким чином витрати на електрику суттєво зменшаться. Наші клієнти дуже часто використовують лампи з димером для освітлення вітальні та спальні. Якщо ви бажаєте експериментувати з освітленням вашого будинку, то радимо ознайомитись з нашим асортиментом димерних лампочок. Купуючи цей вид лампочок, ви отримуєте не тільки лампу в якості декору до вашого інтер’єру, а й вигідний пристрій для освітлення будь-яких куточків квартири або будинку.


Димерні лампочки мають таку функцію як попередження, вона сповіщає вас про включення і виключення лампочки, роблячи процеси плавними. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете димерні лампи, а також димерні точкові світильники по вигідним цінам.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i