Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Проектори нічного неба

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Проектори зоряного неба з мелодією


Йдете в гості до сім’ї з маленькою дитиною, та не знаєте що подарувати? Проектор нічного неба – це саме те, що потрібно для молодої сім’ї! Ніщо так не лякає маленьку дитину вночі, як темрява та невідомість, тому радимо придбати проектори нічного неба з мелодією, яка чудово впливає на засинання дитини. Проектори з мелодією не тільки будуть грати приємну музику, вони осяють дитячу кімнату зоряним світінням.


Кожна дитина бажає такий подарунок, як проектор мікро usb з мелодією. Ми розповімо, чому все ж таки вам слід придбати проектор з мелодією черепашка. Дитячий світильник в спальні зможе усунити темряву в кімнаті і дитина почне засинати, це менше клопоту для батьків, тому батьки – купівля проектора зоряного неба в ваших інтересах також. Дитина буде легше спати, коли вона може побачити на стелі багато зірочок або кольорових вогників.


Проектори нічного неба бувають навіть з годинником. Це корисна функція, щоб знати котра година або скільки часу залишилось ще спати. А проектори з мелодією дуже гарно впливають на малюка, заспокійлива колискова. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua багатий вибір різноманітних проекторів нічного неба, з музикою та без неї. Купуйте дешевше, дочекавшись розпродажу!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i