Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Nedis

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумне освітлення та інші розумні пристрої Nedis


Розумні пристрої Nedis можуть стати для вас чудовим квитком у світ розумного будинку. Окрім розумних лампочок Nedis, ви також можете спробувати розумну розетку, камеру або датчик руху. Фінансово доступні практично для кожного покупця та в той же час якісні та сучасні - такі є продукти бренду Nedis.


Встановлення система розумного освітлення Nedis – це недешева річ. Але в майбутньому ви зможете зекономити багато коштів на оплаті комунальних послуг. Найважливіше, розумні пристрої Nedis запобігають поломці коштовної техніки, захищають від пожеж та інших можливих неприємностей. Розумні пристрої Nedis це обладнання, яке відповідає за безпеку, сповіщають господарів будинку про проблеми або небезпеки і самостійно викликають екстренні служби, якщо на це є необхідність.


Для освітлення будинку відносяться такі розумні пристрої Nedis як розумні лампочки Nedis, розумні розетки Nedis, розумні вимикачі та розумні пульти управління Nedis. Використання цих розумних пристроїв має такі суттєві плюси:

  • Менше витрат на оплату комунальних послуг
  • Мінімальний ризик пожежі, витоку газу тощо
  • Захист вашого помешкання від проникнення та крадіжок
  • Автоматизація рутинних повсякденних процесів

Смарт лампи Nedis дозволять оптимізувати витрати електроенергії у вашому домі. А розумні вимикачі Nedis додадуть комфорту під час відпочинку.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i