Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розумні пристрої для безпеки дому

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумні пристрої Nedis - розумна безпека вашого дому


Розумні пристрої Nedis – це чудове поєднання комфорту та практичності для вашого дому чи квартири. Розумні пристрої Nedis для безпеки дому стали справжнім проривом серед електроприладів нашого часу. За 2020 рік кількість проданих розумних пристроїв для безпеки дому збільшилася майже вдвічі порівняно з 2019 роком. Ринок розумних товарів можна розділити на дві частини: гаджети, які підключається до система управління розумними пристроями та розумні пристрої Nedis, які необхідні для налаштування електропристроїв.


Купівля розумних пристроїв для безпеки дому – це недешева річ. Але в перспективі ви зможете зекономити кошти на рахунках по електроенергії. Для захисту вашої оселі радимо встановити розумні камери, за допомогою яких ви зможете бачити, що відбувається на вашій території. Розумні відеодомофони дозволять вам дивитися хто до вас прийшов, перед тим, як відчиняти двері. Розумні датчики руху можна розмістити по периметру вашого дому, а також у дворі чи на прибудинковій території.


Розумні дверні датчики можна використовувати, як всередині будинку, так і поза межею, наприклад в гаражі. Розумні віконні датчики слід застосовувати на кожне вікно по всій квартирі, таким чином ви зможете забезпечити собі захист від злодіїв, які почують сигнал сирени, якщо проникнуть до вашого помешкання. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір розумних пристроїв Nedis, які зможуть забезпечити безпеку вашого дому.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i