Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Простирадла і постільна білизна

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Постільна білизна бавовняна та простирадла на гумці


Більшість людей знають, що таке простирадла, які стелять на пружинні та пінополіуретанові матраци і заправляють між матрацом і конструкцією ліжка. Простирадла та наматрацники призначені для матраців певної форми та висоти. Є різні види постільної білизни, серед яких найбільш поширені простирадла це простирадла-наматрацники, простирадла з воланом, простирадла-наматрацники з куточками та еластичні простирадла-наматрацники.


Ці види простирадла можуть використовуватися як із звичайними матрацами та топовими матрацами будь-якої висоти. В нашому асортименті є різна дитяча постіль з якісних та натуральних матеріалів. Постільна білизна до дитячого ліжечка повинна бути завжди натуральною, так як ви повинні перейматися за своє здоров’є та здоров’є вашої дитини. Не варти заощаджувати на цьому кошти, купуйте якісну постільну білизну бавовняну.


Простирадло дуже швидко зношується, тому просто замінивши простирадло натяжне ви зможете суттєво подовжити життя вашій постільній білизні. Обирайте простирадло на гумці, його буде значно зручніше використовувати в побуті. Бувають ще простирадла із захистом від вологи, які захищають матрац від потрапляння рідини. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент постільної білизни та простирадла за вигідною ціною. Якщо будете слідкувати за нашими акціями, то зможете купити постільну білизну та простирадла ще дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i