Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Придбайте ще на 2 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

 • Подовжувач з вимикачем 4Z 5m

  Сьогодні замовив (-ла) Олена Б.
  Мукачево, Мукачівський, ЗАКАРПАТСЬКА

  Подовжувач з вимикачем 4Z 5m
  Подовжувач з вимикачем 4Z 5m
  В наявності 4 шт.- відразу після публікації

  Наступні товари: Зазвичай 7-14 днів

  - готовий до відправлення
  559 грн

  559 грн Без ПДВ

  Додати в обране

Подовжувальні кабелі, роз'єми, дроти

Vendor 4
 • Лідер продажу
 • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Мережеві подовжувачі з вимикачем


Подовжувач мережевий – це засіб, який необхідно використовувати, якщо ви хочете під’єднати електричні прилади, коли вони знаходяться віддалено від розеток. Подовжувач складається з двох і більше роз’ємів для кабелів розташованих в корпусі, який має з'єднувального шнура з вилкою. Часто кабель від світла чи іншого електроприладу недостатньо довгий, тому подовжувачі дуже практичні. Ми пропонуємо вам подовжувальний кабель на барабані - подовжувач на 50 м і подовжувальний дріт на 25 м. Це досить популярні дроти на заводах, фабриках тощо.


У нашій пропозиції ви також знайдете електричний подовжувач, на одній стороні якого є кілька розеток, і він також може містити запобіжний вимикач, називається подовжувач з вимикачем. Ви також можете придбати роз’єми та з'єднувачі подовжувача в нашому інтернет-магазині - клієнти найчастіше замовляють такі типи: з'єднувач подовжувача помаранчевий 30 м, з'єднувач подовжувача 10 м, з'єднувач подовжувача 7 м.


Подовжувачі електричні передають напругу 220 вольт, на необхідну відстань, без прокладки стаціонарної електропроводки. Вони є зручною та мобільною конструкцією, які легко забезпечать напругою будь-які електроприлади. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багато різних подовжувальних кабелів, як коротких по 1.5-2 метра, так і довгих на 50 м. Кожний зможе купити подовжувач за доступною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.