Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Навушники, мікрофони та веб-камери

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Навушники, мікрофони та веб-камери - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Навушники, мікрофони та веб-камери


Навушники для мобільного прослуховування музики, подкастів або для телефонних розмов стають все популярнішими, чому відповідає і широка пропозиція навушників будь-якого типу. Останнім часом до найпопулярніших навушників належать саме бездротові. Дротові моделі замінюють навушники з Bluetooth, а біля навушники через голову (з потиличною дужкою або наголов’ям) популярним типом в асортименті є вакуумні навушники та навушники-вкладки. Для найкращих вражень з прослуховування музики або для ігор обирайте навушники через голову.

 

Базовий поділ навушників можна зробити відповідно до їх конструкції, тобто способу кріплення у вухах і на голові та чи закривають вони вухо повністю чи лише частково.

 

Навушники з кріпленням у вухах на сьогодні є найпоширенішим типом навушників під час прослуховування з мобільних телефонів, планшетів або ноутбуків. Мова йде про малі навушники, які вкладають прямо у вухо, з дротовим або, наприклад, бездротовим підключенням. Підключення навушників і пристроїв забезпечується функцією Bluetooth. Такі малі навушники поділяємо на:

 

Навушники-вкладиші або крапельки - їхня назва походить від форми пластикового футляру, який вставляється у вушну раковину. Якість відтворення і їхній дизайн знаходиться на нижчому рівні, чому відповідає і їхня ціна.

Вакуумні навушники або внутрішньоканальні in-ear навушники – глибше вставляються в слуховий прохід і оснащені змінними силіконовими насадками-амбушурами. Завдяки своїй конструкції вони краще пригнічують навколишній шум, тому не виникає потреба в гучному відтворенні, як, наприклад, у згаданому типі навушників-крапельок.

 

Найкращим компаньйоном для прослуховування музики є бездротові навушники через голову. Такі навушники більші, тому вони трішки менш практичні (їх не помістите в кишені), але тим більше вони компенсують своєю потужністю. Акумулятор найчастіше розміщується в одній із чаш навушників, а завдяки своєму розміру вони можуть досягати тривалого часу відтворення, що перевищує, наприклад, 20 годин. На одній з чаш розміщено також керування, яке дозволяє перемикати композиції або регулювати гучність. Завдяки тому, що чаша навушників покриває ціле вухо, створюється чудове враження від прослуховування. Чаші мають ідеальну звукоізоляцію, тому не обов’язково встановлювати найвищу гучність.

 

Для отримання чудових вражень з ігор, ми рекомендуємо обирати навушники через голову. Залежить лише від вас, чи ви оберете комфорт та придбаєте бездротові навушники або оберете дротові. Дротове підключення дуже просте, сьогодні мова йди лише про один роз’єм USB, за допомогою якого ви підключите навушники та вбудований мікрофон. У разі придбання бездротових навушників, перевірте, будь ласка, чи підтримує ваш пристрій цей тип та чи зможе підключити навушники за допомогою Bluetooth.

 

Повністю бездротові навушники-вкладиші або вакуумні навушники?

Наразі це найпопулярніший тип навушників. Мова йде про два окремі in-ear навушники, які не підключені за допомогою кабелю. Зважаючи на їхній невеликий розмір та вагу, вони містять акумулятори з ємністю, яка дозволяє відтворення протягом декількох годин. Продовження часу роботи у цього типу досягається за допомогою спеціального зарядного футляру, який має власний акумулятор та підзаряджає з нього навушники після того, як їх вставлять в коробку. Футляр для навушників достатньо підзарядити вдома та вирушити в дорогу. Навушники автоматично заряджаються, коли вони поміщені в футляр.

 

Не в останню чергу у нас зможуть вибрати навушники й спортсмени. Важливим параметром для спортивних навушників є рівень захисту, який мав би бути достатнім для того, щоб їм не пошкодив дощ. Бігунам особливо сподобається усунення шуму потоку повітря. Передусім, основною є конструкція навушників, яка повинна запобігти небажаному випаданню навушника з вуха.

 

Мікрофони та веб-камери з нашого асортименту вам забезпечать якісне з’єднання протягом телефонних розмов або будь-якої діяльності, пов’язаної з мікрофоном та камерою. 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i