Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні вбудовані стельові світильники

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED вбудовані стельові світильники для квартири чи освітлення адміністративних приміщень


Світлодіодні вбудовані стельові світильники – це новий спосіб освітлення зазвичай адміністративних приміщень. LED вбудовані стельові світильники підійдуть в будь-який інтер'єр, неважливо чи то сучасний стиль приміщення або класичний. Основні переваги, які мають світлодіодні софітні світильники це економічність, нові технології, дуже добра яскравість та тривалий термін служби. Діодні софітні світильники споживають на 90% менше електроенергії ніж класичні лампи розжарювання.


Середній термін служби LED софітних світильників приблизно 10 років, тому вам не варто хвилюватися, просто раз встановіть софітні LED світильники і можете забути про необхідність заміни ламп на тривалий час, так ціна вища ніж інше освітлення, але воно того коштує. В останні роки світлодіодні вбудовані світильники стають більш популярними і також трохи дешевшають в ціні, але все одно вони залишаються найдорожчим видом освітлення.


Потужні LED вбудовані світильники при високому ККД, мають помітним виділенням тепла. Робоча температура світлодіодної лампи обмежена 100 градусами за Цельсієм. Це не обговорюється, в таких випадках просто необхідний радіатор. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете придбати світлодіодні софітні світильники на будь-який смак та за дешевшою ціною ніж у конкурентів. Часто ми пропонуємо діодні софітні світильники за знижками та проводимо регулярні акції, на яких ви зможете заощадити ваші гроші.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i