Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Philips Hue

Kategorie Philips HUE

Купуючи розумні продукти Philips Hue на суму понад 8500 грн, ви отримуєте датчик руху Hue безкоштовно.

Спеціальна пропозиція дійсна до 30 вересня 2023 року або доти, доки товар є в наявності.

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Система розумний дім Philips HUE


Philips HUE - це система розумний дім, можливість керування лампочками мобільним пристроєм (телефоном, планшетом) за допомогою програми в мережі Інтернет Wifi. Це інтелектуальне освітлення набуває все більшої популярності у світі та в нашій країні. За допомогою розумного освітлення Philips HUE ви можете керувати зонами використовуючи перемикачі. Завдяки цьому не потрібно нікуди йти за телефоном. Можна запрограмувати розумний дім для запуску світильників та лампочок. Також, наприклад, з розумним будинком можна вимикати всі світильники вдома, коли ви відпочиваєте, дивитись фільм чи лягаєте спати.


Завантажте та встановіть офіційний додаток від Philips, і ви зможете керувати до 50 світлодіодних лампочок Philips HUE. Інтелектуальний дім дозволить вам дистанційно керувати світлодіодними лампочками Philips HUE та створювати барвистий настрій або контролювати практичні функції для потрібного типу освітлення. Перетворіть свій будинок у розумний будинок за допомогою системи розумного будинку Philips HUE. Philips HUE - чудове рішення для вашого розумного освітлення.


Система розумний будинок працює за допомогою Bridge та програми, завантаженої на ваш смарт-пристрій. Завантажити додаток можна в App Store або Google play. Розумне освітлення Philips HUE - справжня революція у освітленні вашого інтер’єру.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.