Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Придбайте ще на 2 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Лампочки

Kategorie Philips HUE

Знижка 20% на всю продукцію Philips Hue.

Щоб отримати знижку, скористайтесь промокодом HUE2023UA.

Промокод дійсний з 15. 3. 2023 по 2. 4. 2023.

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальні лампочки Philips Hue


Що б ви сказали, якби дізналися, що лампочки у вашій квартирі здатні на щось більше, ніж просто включитися і вимкнутися після натиснення на кнопку? А що якщо колір світіння ламп можна було б самостійно вибирати і регулювати? А як щодо управління світлом прямо з вашого смартфону? Це можливо зробити з лампочками Philips Hue. Ці світлодіодні лампи будуть світити саме тим кольором, який ви виберете, і саме з тієї яскравістю, яку ви встановите. Керувати розумними лампочками Philips Hue можна за допомогою додатку для Android та iPhone.


Всередині ламп Philips Hue встановлено 11 кольорових світлодіодів і бездротовий засіб зв'язку, за допомогою якого інтелектуальна лампа Philips Hue і взаємодіє з контролером, який йде в комплекті. За своїм бажанням користувач може створити систему навіть з 50 cмарт лампочок Philips Hue, і управляти світловими сценами в квартирі зі смартфона або планшета через інтернет з будь-якої точки планети.


Відстань від інтелектуальної лампочки Philips Hue до контролера не повинно перевищувати 30 метрів. При всій своїй унікальності, розумні лампи Philips Hue володіють і всіма перевагами кращих світлодіодних ламп: споживання кожної не більше 9 ват, а термін служби - 15000 годин. У нашому інтернет-магазині ви знайдете лампочки Philips Hue за вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.