Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Лампочки

Kategorie Philips HUE

Купуючи розумні продукти Philips Hue на суму понад 8500 грн, ви отримуєте датчик руху Hue безкоштовно.

Спеціальна пропозиція дійсна до 30 вересня 2023 року або доти, доки товар є в наявності.

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальні лампочки Philips Hue


Що б ви сказали, якби дізналися, що лампочки у вашій квартирі здатні на щось більше, ніж просто включитися і вимкнутися після натиснення на кнопку? А що якщо колір світіння ламп можна було б самостійно вибирати і регулювати? А як щодо управління світлом прямо з вашого смартфону? Це можливо зробити з лампочками Philips Hue. Ці світлодіодні лампи будуть світити саме тим кольором, який ви виберете, і саме з тієї яскравістю, яку ви встановите. Керувати розумними лампочками Philips Hue можна за допомогою додатку для Android та iPhone.


Всередині ламп Philips Hue встановлено 11 кольорових світлодіодів і бездротовий засіб зв'язку, за допомогою якого інтелектуальна лампа Philips Hue і взаємодіє з контролером, який йде в комплекті. За своїм бажанням користувач може створити систему навіть з 50 cмарт лампочок Philips Hue, і управляти світловими сценами в квартирі зі смартфона або планшета через інтернет з будь-якої точки планети.


Відстань від інтелектуальної лампочки Philips Hue до контролера не повинно перевищувати 30 метрів. При всій своїй унікальності, розумні лампи Philips Hue володіють і всіма перевагами кращих світлодіодних ламп: споживання кожної не більше 9 ват, а термін служби - 15000 годин. У нашому інтернет-магазині ви знайдете лампочки Philips Hue за вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.