Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Стартові набори

Kategorie Philips HUE
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Базові набори інтелектуального освітлення Philips Hue


Якщо ви хочете спробувати новий тип освітлення, радимо стартові набори Philips Hue. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо базові набори Philips Hue за вигідною ціною, якщо ви будете слідкувати за нашими акціями на сайті. В нашому асортименті є декілька різних базових наборів розумного освітлення Philips Hue. За допомогою стартового набору розумного освітлення Philips Hue ви можете створити дійсно унікальну і затишну атмосферу в будь-якій кімнаті.


Базовий набір розумного освітлення Philips Hue складається з трьох розумних лампочок (цоколь E27), блока управління та пульта дистанційного керування. Базовий набор інтелектуального освітлення Philips Hue має різні особливості. Використовуйте 16 млн кольорів, щоб перетворити вашу кімнату у вечірку, створити унікальну атмосферу для романтичного побачення та інших цілей, все залежить від вашої уяви. Попередні налаштування в базовому наборі інтелектуального освітлення Philips Hue дозволять повторно створити раніше неможливі неповторні моменти.


Використовуйте стартовий набір інтелектуального освітлення Philips Hue і створіть собі настрій для роботи, ігор та активного відпочинку. Базовий набір смарт освітлення Philips Hue пропонує близько 50 000 різних відтінків, як теплого або холодного білого світла, як ви забажаєте. Тепле світло більш приємно для наших очей ввечері, перед тим як йдемо спати. Холодні відтінки підходять для активного відпочинки та наприклад, роботи за комп’ютером. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди можете купити стартові набори смарт освітлення Philips Hue за доступною ціною.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.