Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Стартові набори

Kategorie Philips HUE

Купуючи розумні продукти Philips Hue на суму понад 8500 грн, ви отримуєте датчик руху Hue безкоштовно.

Спеціальна пропозиція дійсна до 30 вересня 2023 року або доти, доки товар є в наявності.

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Базові набори інтелектуального освітлення Philips Hue


Якщо ви хочете спробувати новий тип освітлення, радимо стартові набори Philips Hue. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо базові набори Philips Hue за вигідною ціною, якщо ви будете слідкувати за нашими акціями на сайті. В нашому асортименті є декілька різних базових наборів розумного освітлення Philips Hue. За допомогою стартового набору розумного освітлення Philips Hue ви можете створити дійсно унікальну і затишну атмосферу в будь-якій кімнаті.


Базовий набір розумного освітлення Philips Hue складається з трьох розумних лампочок (цоколь E27), блока управління та пульта дистанційного керування. Базовий набор інтелектуального освітлення Philips Hue має різні особливості. Використовуйте 16 млн кольорів, щоб перетворити вашу кімнату у вечірку, створити унікальну атмосферу для романтичного побачення та інших цілей, все залежить від вашої уяви. Попередні налаштування в базовому наборі інтелектуального освітлення Philips Hue дозволять повторно створити раніше неможливі неповторні моменти.


Використовуйте стартовий набір інтелектуального освітлення Philips Hue і створіть собі настрій для роботи, ігор та активного відпочинку. Базовий набір смарт освітлення Philips Hue пропонує близько 50 000 різних відтінків, як теплого або холодного білого світла, як ви забажаєте. Тепле світло більш приємно для наших очей ввечері, перед тим як йдемо спати. Холодні відтінки підходять для активного відпочинки та наприклад, роботи за комп’ютером. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди можете купити стартові набори смарт освітлення Philips Hue за доступною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.