Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Батарейки, акумулятори

Vendor 4
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Різниця між батарейками та акумуляторами - дізнайтеся що вигідніше


Вибираючи нове джерело живлення для вашого пристрою, багато людей купують дешеві батарейки або акумулятори, не думаючи про довговічність джерел живлення. І в результаті люди часто просто розчаровані: покупка не виправдовує надій, лужна батарея швидко сідає або повністю стає непридатною, також вона може навіть пошкодити електронний пристрій. Уникнути подібних проблем легко якщо розібратися в різниці між лужними акумуляторами і лужними батареями.


Між акумуляторами та батарейками є суттєва відмінність: акумулятори можна заряджати, використовуючи для цього зарядний пристрій, який заряджає від звичайної електромережі. Літієві батарейки – це одноразові елементи живлення, їх не можна заряджати після використання запасу енергії. Проте багато користувачів іноді купують невідповідні для них батарейки. Це все за рахунок технічної неграмотності користувачів та завдяки величезному асортименту вугільно-цинкових батарей на ринку.


Відносно дешева ціна — це те, чому багато користувачів надають перевагу батарейкам. Тому що середня вартість акумулятора приблизно в чотири рази вище, ніж у середньої лужної батареї. Якщо ви часто користуєтеся батарейками для ваших пристроїв, наприклад для дитячої іграшки або для професійного фотоапарата, тому ми рекомендуємо купити акумулятори, це в подальшому буде вигідніше. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий вибір батарейок та акумуляторів для будь-яких ваших цілей.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i