Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Батареки 9V «Крона»

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Ємність та використання батарейки 9V


Батарейка крона, яку ви знайдете тут, використовується в пристроях, які вимагають вищої напруги. Ви знайдете тут кілька типів батарейок 9В. Перші - це лужні батарейки 9V, інші - літієві. Це джерело використовується в різних пультах дистанційного керування, детекторах диму та інших електронних пристроях.


Батарейка 9V крона містить гальванічний елемент, який є джерелом постійного струму з напругою до декількох вольт. Тут ви знайдете батарейки крона з маркуванням 6F22 або 6LR61. Інший тип цих джерел живлення - це акумуляторні батареї 9В. Цей тип батарейок ви можете довго використовувати. Якщо у вас закінчиться живлення, вам знадобиться лише блоки живлення 9V.


Блоки живлення включають, наприклад, адаптер змінного струму 9V або зарядний пристрій, який використовується для батарей 9V. У нашому інтернет-магазині вам потрібно вибрати не лише лампу або люстру, а й ці батарейки, які в основному є основою для того, щоб пристрій, який живиться таким чином, працював саме для вас. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу купити батарейки 9V крона за доступною ціною. А слідкуючи за нашими регулярними акціями, можна придбати батареї 9V за чудовою знижкою!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i