Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розетки та роз'єми

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Електричні розетки - накладні розетки для вашої квартири


Сьогодні ми вже не уявляємо життя без розеток. У нашому інтернет-магазині ви можете купити розетки найрізноманітніших форм і розмірів. Ми також пропонуємо вуличну розеткy. У категорії електроматеріалів ви також можете купити роз'єми, нагрівальні килимки, вентилятори, датчики, детектори диму і подовжувачі. Розетки і роз’єми для них - це основні прилади електророзподілу в будинку чи квартирі.


Саме електричні розетки та роз’єми для розеток сьогодні - не тільки інструмент управління освітленням і електроживленням, але і невід'ємний елемент дизайну інтер'єру. Стильні, красиві, а, головне, надійні домашні розетки і вимикачі не тільки доповнюють інтер'єр, але і роблять його вишуканим і гармонійним. Рекомендуємо серйозно поставитись до вибору накладних розеток у вашу оселю. На сьогоднішній день ринок дозволяє вибирати розетки на будь-який смак і колір, а також вироблених з різних матеріалів.


Купити якісну розетку та роз’єм неважко, складніше вибрати дизайн виробу, щоб ідеально підходив під стиль саме вашого інтер’єру. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий асортимент побутових розеток та роз’ємів для квартири чи будинку. Ціни на розетки різні, є як і високі ціни на популярні колекції відомих брендів, так і середній клас розеток за доступного для кожного ціною. Слідкуйте за нашими акціями і купуйте накладні розетки вигідно!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i