Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Професійні світильники

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світло для професійного використання у любій галузі


У категорії світильників Profi ми підібрали для вас освітлення для професійного використання, особливо для комерційних, технічних та промислових цілей. Вибираючи професійні світильники, ви забезпечите достатньо відповідного світла для всіх областей, де вам потрібне якісне освітлення у вашому бізнесі. Наприклад, для автоcервісу складно знайти професійне світло – щоб світильник працював надійно і довготривало в умовах роботи СТО.


Також, більшість людей хочуть купити недорогі світильники для професійного використання. Багато підприємств бажають знайти професійні світильники по найнижчій ціні, вони не розглядають можливості купити більш дорогих світильників. Тут ви знайдете світильники для інтер’єрів та екстер’єрів із продовженою гарантією на п’ять років. Ступінь захисту IP покриття також є важливим параметром при виборі професійних світильників. Значення IP вказує на ступінь захисту світильника від попадання сторонніх тіл та рідин, для професійного світла ми рекомендуємо світильники з IP44 та вище.


Ми працюємо з різними надійними постачальниками світла для професійного використання. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлені професійні світильники, які є кращими за ціною і якістю. Все наші світильники пройшли випробування в дуже тяжких умовах на сотнях СТО. Тому ми впевнено радимо купувати світильники для професійного використання у любій галузі.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i