Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні професійні світильники

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні прожектори - LED професійні світильники


LED прожектори особливо потрібні для великих об'єктів, а також середнього і малого бізнесу. Світлодіодні прожектори часто використовуються у виробничих цехах, на фермах та промислових об'єктах. Прожектори ЛЕД абсолютно необхідні для підприємство, які хочуть заощадити кошти на електроенергії. На заводах та інших підприємствах великий простір та високі стелі, тому є необхідність у використанні світлодіодних професійних світильників. Світлодіодні прожектори вуличного освітлення чудово підійдуть для зовнішнього освітлення промислових територій.


Професійні LED світильники можуть служити без додаткового обслуговування до 5 років. Для того, щоб світлодіодні люмінесцентні лампи ефективно освітлювали промислове приміщення, треба правильно вибрати освітлення, щоб воно відповідало усім нормам. Для цього потрібно обирати світлодіодні флуоресцентні лампи потужністю до 150 Ватт. Для захисту від вологи або води слід застосовувати LED люмінесцентні лампи із захистом до IP68. Також зверніть увагу, щоб матеріал був або пластик або метал, який буде захищати світильник від зовнішнього впливу.


Ми пропонуємо LED флуоресцентні лампи, які будуть чудово працювати у нічний час. Якщо ви хочете вибрати дійсно якісні промислові світлодіодні світильники, то ласкаво просимо до нашого інтернет-магазині Svit-lamp.ua. У нас є широкий асортимент LED прожекторів за доступними цінами.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i