Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Електричні знищувачі комах

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Електричні знищувачі комах для вулиці та саду


Щоб позбутися від комах біля будинку чи в вашому саду, краще придбати вуличний знищувач комах. Зовнішню пастку для комах можна поставити в альтанці, під навісом, на городі або на дачі. Деякі ще можуть використовуватися як світильники. Також в нашому асортименті є вуличний знищувач комарів. Вуличні пастки для комарів працюють як знищувачі, а не тільки як відлякувачі, ефект використання буде значно вищий. Дотримуйтесь наступних наших рекомендацій і зовнішні знищувачі комах повністю звільнять вас від цієї проблеми:


  • Підбирайте модель електричного знищувача комах за площею. Для невеликої площі, досить і маленької вуличної пастки для комах. Для великої площі на вулиці радимо вибирати більш потужні моделі.
  • Використовуйте вуличні пастки для комах з приманкою. Так ефективність буде вищою, приманка імітує запах людини і температуру тіла.
  • Не допускайте попадання прямих сонячних променів на зовнішні знищувачі комарів і захищайте від дощу. Не ставте поруч яскраве джерело світла, ефективність буде гіршою.


Особливо в літні місяці (і не тільки) вдома ви по достоїнству оціните вуличні пастки для комах. Насолоджуйтесь вільним часом без постійного роздратування у вигляді дзижчання та уникайте неприємних укусів. Більшість вуличних знищувачів комах працюють за принципом УФ-випромінювання, вони безшумні, не мають запаху та безпечні.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i