Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Електричні знищувачі комах

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Електричні знищувачі комах для вулиці та саду


Щоб позбутися від комах біля будинку чи в вашому саду, краще придбати вуличний знищувач комах. Зовнішню пастку для комах можна поставити в альтанці, під навісом, на городі або на дачі. Деякі ще можуть використовуватися як світильники. Також в нашому асортименті є вуличний знищувач комарів. Вуличні пастки для комарів працюють як знищувачі, а не тільки як відлякувачі, ефект використання буде значно вищий. Дотримуйтесь наступних наших рекомендацій і зовнішні знищувачі комах повністю звільнять вас від цієї проблеми:


  • Підбирайте модель електричного знищувача комах за площею. Для невеликої площі, досить і маленької вуличної пастки для комах. Для великої площі на вулиці радимо вибирати більш потужні моделі.
  • Використовуйте вуличні пастки для комах з приманкою. Так ефективність буде вищою, приманка імітує запах людини і температуру тіла.
  • Не допускайте попадання прямих сонячних променів на зовнішні знищувачі комарів і захищайте від дощу. Не ставте поруч яскраве джерело світла, ефективність буде гіршою.


Особливо в літні місяці (і не тільки) вдома ви по достоїнству оціните вуличні пастки для комах. Насолоджуйтесь вільним часом без постійного роздратування у вигляді дзижчання та уникайте неприємних укусів. Більшість вуличних знищувачів комах працюють за принципом УФ-випромінювання, вони безшумні, не мають запаху та безпечні.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.