Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вентилятори зі світлом

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові вентилятори з освітлення - заощаджуйте більше на рахунках по електриці


Стельовий вентилятор з освітленням працює влітку та взимку, тому ним можна користуватися цілий рік. Він не тільки чудово світить, але влітку забезпечує приємний охолоджуючий вітерець, а взимку завдяки зворотному ходу повертає тепле повітря зі стелі назад у кімнату. Щоб уникнути складного та напруженого натягування руки, стельовий вентилятор зі світлом можна вмикати, вимикати та регулювати його швидкість за допомогою пульта дистанційного керування.


Вентилятор зі світлом не тільки гарний і практичний пристрій, але й також він прикрасить ваш інтер'єр. Наприклад, ви можете вибрати між моделлю з дерев'яними лопатками або пластиковим сріблом. Стельові вентилятори часто бувають зі світлом для додаткової економії коштів. Таким чином вентилятор виконує декілька функцій. Вентилятори з освітленням мають від 1 до 12 світильників, які можна регулювати – направляти світло, куди вам потрібно, так зване точкові освітлення.


Зазвичай, декоративні вентилятори зі світлом служать неповторним аксесуаром вашого інтер’єру, але також вони можуть виконувати важливі функції, як охолодження кімнати та її освітлення. Стельовий вентилятор з освітленням зазвичай обертається з середньою швидкістю 110-170-235 об/хв. Висота підвісних вентиляторів зі світлом повинна бути не менше 215 см від підлоги. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете вентилятори з освітленням відомих брендів та за доступною ціною.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.