Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні світильники з датчиком

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні прожектори та LED-світильники з датчиком руху


Світлодіодне світло з датчиком руху вмикається і вимикається автоматично, найчастіше у зв'язку із виявленим рухом. Особливо популярний світлодіодний прожектор, але інші типи світлодіодних світильників з датчиком руху зараз є стандартним обладнанням у будинках та садах. LED-світильник з датчиком руху допоможе вам зорієнтуватися в саду навіть після настання темряви. Економте на рахунках за допомогою ЛЕД-світильників з датчиком руху, який спрацьовує автоматично.


Сучасні ЛЕД-світильники з датчиком реагують тільки на рух і спрацьовують, коли необхідно. Вимикається LED освітлення з датчиком через деякий час, коли будь-який рух відсутній. Цей тип світильників чудово зарекомендував себе, працюючи на складах, підвалах, під’їздах і на відкритих ділянках, наприклад біля гаражу. Це ЛЕД освітлення з датчиком буде найкращим варіантом для освітлення входу до магазину, воріт до магазину або до парковці. LED-світильники з датчиком можна встановити у дуже важнодоступних місцях, де неможливо підвести електричні дроти.


Світлодіодні світильники з датчиком руху мають суттєві переваги. Без потреби світильник не споживає електроенергії, працює тільки коли є рух. Якщо ви маєте LED-світильник з датчиком на вулиці, то з настанням сутінків він буде автоматично вмикатися, а вранці – самостійно вимикатися. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити ЛЕД-світильник з датчиком руху до будь-якого приміщення. А автоматична непостійна робота світильників дозволить значно зекономити на електроенергії.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.