Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні люмінесцентні лампи

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні люмінесцентні лампи для квартири та офісу


Світлодіодні люмінесцентні лампи і люмінесцентні світлодіодні трубки в даний час користуються великим попитом. Світлодіодна люмінесцентна лампа повертається в моду, особливо в комерційних будівлях, таких як офіси. Вони забезпечують достатньо світла і не є дорогими для покупки. Звичайно, якщо ви купуєте LED люмінесцентні лампи, вам доведеться мати справу з «лампочкою» в них.


В даному випадку це флуоресцентний корпус для світлодіодних ламп. Ви можете отримати його залежно від того, чи ваша лед люмінесцентна лампа довжиною 120 см, ви також можете мати led люмінесцентну лампу 150 см або це лед люмінесцентну трубку довжиною 60 см. Якщо ціна для вас вирішальна в першу чергу, обов'язково шукайте дешеві світлодіодні люмінесцентні лампи.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете все необхідне. Будь то світлодіодні флуоресцентні трубки до лампи, світлодіодні люмінесцентні корпуси або світлодіодні флуоресцентні лампи. Ми доставимо все надійно, і якщо ви замовите більше певної суми, ви зможете отримати подарунок або навіть безкоштовну доставку. Якщо додати до цього, що ціна світлодіодних люмінесцентних ламп у нас мінімальна, то ви обов'язково у нас їх виберете.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.