Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вентилятори настільні

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настільний вентилятор - портативний вентилятор, який можна брати з собою


Вентилятор настільний використовується в основному влітку в невеликих приміщеннях, що приємно охолодить вас завдяки потоку повітря. Просто вмикайте вентилятор, коли вам це потрібно. Якщо ви придбаєте маленький настільний вентилятор, ви, безсумнівно, оціните перевагу його зберігання, тому в зимові місяці ви можете зручно зберігати портативний вентилятор, наприклад, у шафі.


Настільний вентилятор може мати різну потужність, звичайно це від 30 до 60 Вт. Настільний акумуляторний вентилятор має 2-3 швидкості, що дуже зручно для регулювання повітряного потоку. Буває нелегко обрати вентилятор на стіл серед величезного вибору різноманітних вентиляторів на ринку, але це реально, ми вам допоможемо в цьому. Потужні настільні вентилятори, які споживають біля 60 Вт ми радимо використовувати для щоденного використання вдома або для частого використання в офісі, де він буде працювати весь робочий день.


Портативні вентилятори малої потужності – це чудове рішення для подорожей або робочих відряджень. Також, зверніть увагу з чого вироблений корпус вентилятора настільного. Рекомендуємо обирати міцний пластик або метал, з цими матеріалами термін служби стане довшим. Довгий провід для підключення до мережі створить більше комфорту, ніж використання настільного вентилятора з коротким дротом. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють акція та знижки на настільні вентилятори.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.