Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Люмінесцентні лампи

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Флуоресцентні лампи для домашнього та промислового освітлення


Флуоресцентні лампи мають в 10 разів більший термін служби та в 4 рази нижчий рівень споживання електроенергії, ніж класичні лампочки. Флуоресцентні лампи для промислового освітлення можуть висвітлити більшу площу і тим самим запобігти небажаним тіням під час будь-якої робочої діяльності. У порівнянні із класичною лампочкою люмінесцентні лампи також не випромінюють стільки тепла. Лампа люмінесцентна також пропонує вам вибір кольорів - від білого денного до теплого білого.


Сучасні люмінесцентні лампи для промислового освітлення вже містять електронні або магнітні баласти, що забезпечують швидке перемикання без мерехтіння. На сьогоднішній день люмінесцентні лампи займають значну частину ринку приладів освітлення. Світловий потік в цих лампах утворюється за рахунок світіння люмінофору, яке виникає під час електричного розряду. У нашому асортименті ви знайдете відомі світові бренди люмінесцентних ламп за доступною для кожного покупця ціною.


За минуле десятиліття люмінесцентні лампи значно вдосконалювалися і розширили область свого застосування. Вони широко використовуються в офісах, для промислового освітлення складів, заводів, фабрик. Флуоресцентні лампи стали незамінними для шкіл та особливо лікарень, де потрібне якісне світло для лікарів. Але в останній час світлодіодні лампочки складають їм серйозну конкуренцію. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете широкий асортимент люмінесцентних ламп, а також світлодіодних лампочок.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i