Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ґрунтові світильники на сонячній батареї

Vendor 8
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Навігаційні світильники на сонячній батареї для вулиці


Грунтові світильники на сонячній батареї дозволяють створити неповторне освітлення для ландшафтного дизайну, наприклад у вашому саду. Грунтові сонячні світильники можуть створити таке світло, яке буду заворожувати та додавати вашому саду певну атмосферу. Створюйте шедеври за допомогою наїзних світильників на сонячній батареї, які ще можна розмістити біля гаражу чи впродовж тротуарів. Найпопулярніші наїзні сонячні світильники – це зі світлодіодною технологією, які зможуть заощадити вам кошти по електроенергії.


Навігаційні світильники на сонячній батареї мають бути максимально міцними, тому що ви встановлювати їх в грунт, в асфальт або навіть в декоративний камінь. Корпус навігаційного сонячного світильника повинен бути не тільки фізично міцним, але й мати захист від вологи та води. Рекомендуємо обирати вуличні грунтові світильники на сонячній батареї із захистом мінімум IP67 і більше, цього вистачить навіть якщо в саду буде злива. Для чого ще потрібні міцні вуличні грунтові сонячні світильники? Ми вам дамо відповідь на це питання – захист від вандалів.


Ми маємо широкий асортимент різноманітних зовнішніх грунтових світильників на сонячній батареї, ви зможете реалізувати будь-які ідеї, про які донедавна мріяли. За допомогою грунтових світильників можна виділити певну зону або навіть зробити ілюмінацію, все залежить від вашої фантазії. Можна гратися з освітленням, як вам заманеться. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо якісні зовнішні грунтові сонячні світильники за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i