Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Захисні рукавички

  • Лідер продажу

Опис категорії

Захисні рукавички медичні - для побуту, косметології, медичних установ


Захисні рукавички - найбільш затребувана категорія витратних матеріалів. Захисні рукавиці застосовуються в різних областях медицини, в косметології, в побуті. Лікарям при безпосередньому контакті з кров'ю та іншими біологічними рідинами дуже важливо убезпечити себе і пацієнтів від інфікування, тому одноразові рукавиці захисні – обов’язковий атрибут медпрацівника.


Виробники витратних медтоварів сьогодні випускають рукавички захисні з різних матеріалів. При виборі відповідного варіанту потрібно враховувати вид робіт:


  • Латексні - ідеальний варіант для маніпуляцій, які займають тривалий період. Такі різновиди представлені в широкому розмірному ряді, вони зручні, можна вибрати стерильні захисні рукавички медичні.
  • Нітрильну каучук - матеріал нового покоління. За відчуттями такі захисні рукавички, як і латексні, але вони не провокують алергічні реакції. Є хірургічні захисні рукавички медичні і моделі, призначені для проведення різних маніпуляцій, оглядів. Можуть використовуватися при контакті з агресивними хімічними реагентами.
  • Вінілові моделі, як правило, застосовують в тих умовах, де потрібно часта зміна захисних рукавичок. Противірусні рукавички виконують основну функцію - бар'єрну. З метою економії медичні нестерильні рукавички з вінілу - виправданий вибір.
  • Неопрен - дешевший аналог натурального латексу. Такі противірусні рукавиці добре захищають від різних хімічних речовин, розчинників, лугів. Перевага - невисока ціна.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.u ви зможете купити надійні захисні рукавички за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i