Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Майстерня

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Майстерня - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Ручні інструменти

Ручні інструменти належать до базового обладнання майстерні та дому. Сюди входять, наприклад, молотки, плоскогубці, гайкові ключі, дрилі, цілі комплекти ручних інструментів, а також різні ящики та органайзери. Кожен з цих видів інструментів повинен бути виготовлений з якісного матеріалу для комфорту в роботі, а також для тривалого терміну служби.

 

Електричні інструменти

Цей тип інструментів створений насамперед для полегшення роботи. З електричними інструментами часто не потрібно застосовувати фізичну силу, тому що електрика зробить це за вас. Ми пропонуємо вам акумуляторні дрилі, плоскогубці, ножиці для листового металу та бляхи, пилки, компресори, масляні екстрактори та багато іншого.

 

Інше обладнання для монтажу

Категорія присвячена всім іншим товарам для установки та монтажу, які не вписалися до категорії інструментів. Тут ви знайдете все необхідне для встановлення освітлювальних приладів, розеток та багато іншого.

 

Робоче освітлення

У категорії “Робоче освітлення” ви знайдете різноманітні типи світлодіодних світильників для роботи. Більша частина світлодіодних робочих світильників створена переносними прожекторами, які є дуже потужними, тож найкраще їх можна використати на будівництві або всюди там, де потрібно справді якісно освітити велику поверхню. Також тут для вас ми маємо фари додаткового (аварійного) освітлення, маячки або світловідбивачі. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні робочі світильники для себе додому, для майстерні чи для роботи, ви обов’язково виберете серед наших робочих світильників.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i