Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Вбудовані стельові світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Накладні точкові світильники для вашого дому за доступною ціною


Як ви могли помітити, в нашому інтернет-магазині є великий вибір точкових світильників. Ті, які вбудовані безпосередньо в стелю, щоб вони ніяк не виступали не порушували чисту лінію інтер’єру, називаються потолочними накладними світильниками. Серед замовників найпопулярнішими є точкові світильники для гіпсокартону. Ці накладні світильники часто можна побачити переважно у вітальні та спальні. Цей тип точкового освітлення створює приємну атмосферу. Любителі сучасності та економії енергії купують накладні світлодіодні світильники.


Накладні точкові світильники відрізняються від вбудованих тим, що їх декоративна частина виведена назовні. З одного боку, накладні світильники здаються масивнішими, тому мають дещо гірший вигляд у маленьких приміщеннях. З іншого — така конструкція відкриває більше можливостей для експериментів із дизайном.


Накладні точечні світильники є компактними освітлювальними приладами, які використовуються для місцевої підсвітки і акцентного освітлення. Накладні лед світильники активно використовуються для зонування кімнат і відмінно підходять для різних типів стель. Їх можна оснастити як світлодіодними, так і галогенними лампами, що дозволяє підібрати оптимальний варіант освітлення в залежності від ситуації.


Точкові накладні світильники мають попит завдяки своїй практичності та універсальності: вони ідеально підходять для освітлення невеликих приміщень, причому закріплені можуть бути як на стінах, так і на стелі. Саме такі моделі зазвичай обирають для лоджій і коридорів. Точкові світильники у ванну також популярні серед населення.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i