Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вбудовані стельові світлодіодні панелі

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED стельові панелі - світлодіодні панелі на стелю для дому, лікарні, офісу


Світлодіодні стельові панелі підходять для освітлення офісів, а також домогосподарств. Підвісні світлодіодні панелі підходять також для лікарень, шкіл, готелів та інших закладів, особливо для стоматологічних і інших лікарняних кабінетів. LED стельові панелі можуть служити заміною стельових світильників з класичними лампочками. Завдяки своєму елегантному і тонкому зовнішньому вигляду діодні стельові панелі є універсальними світильниками для всіх кімнат та коридорів.


Підвісні LED панелі ідеально підходять для касетних стель. Перевагами підвісних діодних панелей є тривалий термін експлуатації, моментальний старт та економічна робота, оскільки світлодіодні потолочні панелі можуть заощадити понад 50% споживаної енергії у порівняні з люмінесцентними лампами. Унікальна конструкція приладів дозволяє встановити LED потолочні панелі вертикально, горизонтально, на стелю або на стіну. За типом монтажу діодні потолочні панелі можна розділити на декілька груп: вбудовані, підвісні та накладні світлодіодні стельові панелі.


Вбудовані панелі чудово підходять для підвісних стель та різних конструкцій з пластику та гіпсокартону. Для підвісних LED панелей повинна бути висока стеля в кімнаті та багато простору. Накладні панелі навпаки використовують де немає простору. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди зможете придбати світлодіодні стельові панелі за доступною ціною. Якщо дочекаєтесь знижок, то зможете суттєво заощадити кошти.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.