Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Автомобільні лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Лампочки до автомобіля дешево, якщо слідкувати за нашим розпродажем


В інструкції з експлуатації автомобіля, при необхідності, після вилучення старої лампочки, ви дізнаєтеся, який тип автомобільної лампочки знаходиться у вашій фарі. У сучасних автомобілях з роздільними фарами для ближнього і дальнього світла це будуть однониткові цоколі автомобільних ламп H7, для більш простих фар двониткові лампочки для авто H4. Це маркування вказана на картонній коробці і на цоколі автолампи.


Також важливо стежити за напругою лампи для авто та її потужністю. Для легкових автомобілів гомогенізовані лампи автомобільні для нічного та денного освітлення завжди повинні мати споживання електроенергії 12 В та 55 Вт. Для вантажних автомобілів напруга становить 24 В. Ви знайдете цю інформацію безпосередньо на на лампочці для автомобіля.


Гомогенізовані світлодіодні лампочки до автомобіля, звичайно, мають менші значення, але їх перетворення значень світлодіодів у класичну лампочку має точно відповідати. На ринку також є набір лампочок до автомобіля, ціна яких, як правило, вигідніша, ніж покупка окремих світлодіодних автомобільних лампочок і гомогенізованих ламп автомобільних. Наш інтернет-магазин Svit-lamp.ua пропонує широкий асортимент автомобільних лампочок за доступними цінами. Автолампи від відомих брендів і надійних виробників. Купуйте автомобільні лампочки дешево, слідкуючи за нашими акціями і розпродажами.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i