Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Автомобільні лампочки

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Автомобільні лампочки

В інструкції з експлуатації автомобіля, при необхідності, після вилучення старої лампочки, ви дізнаєтеся, який тип автомобільної лампочки знаходиться у вашій фарі. У сучасних автомобілях з роздільними фарами для ближнього і дальнього світла це будуть однониткові цоколі автомобільних лампочок H7, для більш простих фар двониткові лампочки для автомобіля H4. Це маркування вказана на картонній коробці і на цоколі лампочки.
 

Також важливо стежити за напругою автомобільної лампочки та її потужністю. Для легкових автомобілів гомогенізовані автомобільні лампочки для нічного та денного освітлення завжди повинні мати споживання електроенергії 12 В та 55 Вт. Для вантажних автомобілів напруга становить 24 В. Ви знайдете цю інформацію безпосередньо на автомобільній лампочці.
 
Гомогенізовані автомобільні світлодіодні лампочки, звичайно, мають менші значення, але їх перетворення значень світлодіодів у класичну лампочку має точно відповідати.
На ринку також є набір автомобільних лампочок, ціна яких, як правило, вигідніша, ніж покупка окремих світлодіодних автомобільних лампочок і гомогенізованих автомобільних лампочок.
 

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.