Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Інші автомобільні лампочки

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні автомобільні лампочки Philips


В основних категоріях автомобільних лампочок ви ще не знайшли ті, які шукаєте? Спробуйте заглянути в категорію інших автомобільних ламп Philips. Пропозиція включає світлодіодні автомобільні лампочки Philips, автомобільні лампочки H11 або фірмові набори автомобільних ламп Philips та Osram. У продажу є автолампи Philips H7 для сучасних автомобілів, які використовують ближнє і дальнє світла, а для більш простих фар у автомобілях використовують автолампи Філіпс з цоколем H4.


Назва цоколя зазвичай вказана на самій упаковці від LED автомобільної лампочки Philips. Важливо не забувати і за напругою та потужність автомобільної лампочки Philips. Для легкових автомобілей, такі лампочки повинні мати напругу в 12 В та потужністю 55 Вт. Для вантажних автомобілей напруга більша і становить 24 В. Всю цю інформацію можна знайти на упаковці від автомобільної лампи Philips.


На сьогоднішній день вигідніше купувати набори автомобільних ламп Philips, таким чином ціна буде значно менша ніж покупка автоламп Philips окремо. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють акції та знижки на популярні моделі автомобільних лампочок Philips. Купуючи набори автомобільних ламп для легкового та вантажного авто ви зекономите ще більше коштів. Автолампи Філіпс є провідним брендом освітлення в Україні. Купуючи автомобільні лампи Philips, ви можете бути впевнені в якості товару.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i