Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дверні дзвінки, відеофони

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Провідні та бездротові дверні дзвінки, відеофони з дзвінком


Дверні дзвінки все ще є класичним засобом сповіщення про відвідування. На сьогоднішній день популярні відеофони, які можна використовувати для автоматичного відкриття дверей. Потім відеофони з дзвінком пропонують ширший варіант захисту. Дверні дзвінки з телефоном забезпечують краще підключення до простору за дверима, завдяки передачі Wi-Fi ви також можете бачити людей за дверима.


Для того щоб господарі будинку відкрили двері, гостям необхідно їх якось повідомити про свою присутність. Можна крикнути або постукати, але частіше за все для цього використовуються дверні дзвінки домофони. Дверні дзвінки відеофони – це такі пристрої, що видають дзвінок або певну мелодію при настисканні на кнопку з зовнішньої сторони вхідних дверей. При натисканні на кнопку безпровідного дверного дзвінка, звуковий модуль починає видавати сигнал, до тих пір, поки кнопка залишається натиснутою.


Дверні дзвінки бувають провідними та бездротовими. Провідні – це найпростіші та найдешевші конструкції, які з’єднуються проводами напряму зі звуковим модулем. Зазвичай, ціна на них дуже низька. Дзвінок дверний безпровідний – кнопка не з’єднана зі звуковим модулем і знаходиться на відстані. Кнопка і звуковий модуль налаштовуються виробником для уникнення спрацювань сусідських дзвінків. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є безліч провідних та безпровідних дверних дзвінків за доступними цінами.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i