Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Торшери

Vendor 4
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Торшери для вітальні чи спальні


Торшери ще по-іншому називають підлоговими світильниками або лампами. Вони є невід’ємною частиною освітлення вітальні, але крім вітальні, їх можна використовувати й в інших кімнатах. До того ж, крім класичних торшерів з одним джерелом світла, ви можете обрати торшер, оснащений бічним світильником, що має назву торшер з лампою для читання. Також можна купити торшер зі столиком, куди можна покласти різноманітні дрібнички, від чого зовнішній вигляд торшера буде лише більш витонченим. Крім знаданих, ще є торшер круглий, який виглядає дуже стильно!

Популярним типом також є торшери з регулюванням яскравості або ж димерні, які або оснащені димером безпосередньо на лампі, або мають зовнішній димер. Часто вони мають дистанційне керування.

Сьогодні торшери переживають ренесанс, а особливо популярними є дизайнерські вироби у скандинавському стилі, де переважають дерево та спокійні кольори. Торшери з мідним та бронзовим покриттям також мають ретро-вигляд. Практичними є направлені точкові світильники, за допомогою яких можна освітлювати різні кути приміщення. Звичайно, для сучасних світильників важливим є вибір між класичними лампочками або світлодіодними. У нашому інтернет-магазині ви можете купити світильники та сучасні торшери за низькою ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.