Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Придбайте ще на 2 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

 • Globo - Декоративна лампа 12xLED/0,72W/12V

  Сьогодні замовив (-ла) Олександра Ш.
  Харків, Харків, ХАРКІВСЬКА

  Globo - Декоративна лампа 12xLED/0,72W/12V
  Globo - Декоративна лампа 12xLED/0,72W/12V
  В наявності 14 шт.- відразу після публікації

  Наступні товари: більше не буде

  - готовий до відправлення

  Початкова ціна:5 619 грн

  5 029 грн

  5 029 грн Без ПДВ

  Додати в обране

Світлодіодні торшери

 • Лідер продажу
 • Знижки за тиждень
 • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Діодні торшери з можливістю регулювати яскравість


Як відомо, світлодіодні технології зараз є найбільш економічними та економною технологією у виробництві освітлювальних приладів. Те саме стосується торшерів. Випробуйте світлодіодні торшери, і ви побачите, що вони сяють дуже приємним світлом, а також заощаджують ваші гроші завдяки низькому споживанню електроенергії. А щоб зробити все ідеальним, випробуйте димерні діодні торшери, у яких ви можете регулювати інтенсивність світла відповідно до вашого поточного настрою.


Сучасні LED торшери все більше набирають популярність. Найбільш функціональним і новим видом освітлення вважається торшери зі світлодіодною технологією. LED торшери з регульованою яскравістю – необхідне додаткове світло у вашому будинку чи квартирі. Світлодіодний торшер з регулюванням яскравості не лише прикрасить інтер'єр, ви зможете читати книги чи просто переглядати новини в смартфоні.


Особливі переваги світлодіодних торшерів з регульованою яскравістю це: надійність, екологічність, вони дуже економні, зможете заощадити на рахунках за електроенергію та рівномірно освітлюють кімнату. Низький рівень енергоспоживання дуже актуальний у сучасному світі, коли рахунки за електроенергію ростуть. Надійність LED торшера з регулюванням яскравості дозволить вам не думати про тривалість роботи світильника. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо різноманітні світлодіодні торшери за доступною ціною, особливо, якщо дочекатися акцій та головного розпродажу.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.